Naše výrobky

Drevené lišty a rámy, zárubňové obložky,lišty a rámy, ozdobné a vetracie mriežky, unikátne povrchy, CNC sústruženie a frézovanie, gravírovanie a rezanie laserom, celodrevené úle.

Výroba líšt z rastlého dreva:

Prevažne spracovávame tropické drevo ayous, ale niektoré lišty vyrábame aj z dubového a smrekového dreva, resp. podľa požiadaviek. Vyrábame cca. 90 druhov líšt, ktoré máme aj skladom.

Sortiment líšt:

a) Lišty pre rámarov - rámikové
b) Lišty ozdobné
c) Lišty rohové
d) Lišty zasklievacie
e) Lišty dvierkové
f) Krycie lišty
g) Lišty s potlačou

Wooden mouldings and frames, doorframe casings, mouldings and frames, decorative and cowl screens, unique surfaces, CNC lathe work and sticking, laser engraving and cutting, wooden bee-hives.

Production of growing wood mouldings:

We are processing mainly exotic wood ayous, but some of our mouldings we are producing also from oak and spruce wood, or according to customers needs. We are producing cca. 90 types of mouldings, which we have also on stock.

Moulding assortment

a) Mouldings for framers - frame mouldings
b) Decorative mouldings
c) Corner mouldings
d) Glazing mouldings
e) Door mouldings
f) Cover mouldings
g) Mouldings with decorating

Zárubňové obložky, lišty a rámy:

Ponúkame obložky 70x45mm z MDF fóliované - CPL od fy. Egger, obložky DTD - MDF 70x45mm dýhované, lišty zasklievacie z MDF v prevedeniach ako obložky. Uvedené operácie prevádzame na moderných nových strojoch Barberán, na ktoré ponúkame voľnú výrobnú kapacitu.

Door frame casings, mouldings and frames:

We offer foiled casings 70x45mm produced from MDF - CPL from company Egger, veneer casings DTD - MDF 70x45mm, glazing mouldings from MDF in the same desings as casings. Described operations are performed on new modern machines Barberan, for which we are offering free producing capacity.

Dvierkový program

Lišty na nábytkové dvierka vyrábame z ayousového a z dubového dreva, vo dvoch prevedeniach, resp. s potlačou alebo bez potlače.

Ozdobné a vetracie mriežky:

Skladom držíme mriežky z ayousového dreva, v rozmeroch podľa prílohy. Na požiadanie vyrobíme aj atypické rozmery tabúľ z požadovanej dreviny.

Unikátne povrchy- plošné lisovanie:

V štandardných rozmeroch - podľa prílohy - máme skladom. Iné rozmery - hrúbka - na objednávku. Lisovanie prevádzame na modernom vákuovo-tlakovom lise.

CNC výroba

CNC frézovanie a sústruženie. Máme 6 ks CNC fréziek JUS–FSC 22-28 CNC a 1 ks sústruh SAHOS SH 1800 CNC Galaxy.

a) Výroba drevených vypínačov a zásuviek
b) Výroba drevených krytov na mobilné telefóny
c) CNC sústruženie

Rezanie a gravírovanie laserom:

Na laserovej greavírovačke prevádzame gravírovanie lôg,fotiek a pod. na drevo, sklo, mramor, kožu, papier, ako aj rezanie do rozmeru 300x400 mm.

Výroba úľov, rámikov a doplnkov:

Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses
Built with HTML5 and CSS3 - Copyright © 2014 SZ-FRAME